Strona główna » Odżywki na masę (gainery) » Massive Mass 7kg - Swedish Supplements
Massive Mass 7kg - Swedish Supplements

Swedish Supplements

Smak

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 279 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

• Sposób spożycia

Massive Mass 7kg - Swedish Supplements

Maltodekstryna i koncentrat serwatki wspomagają wzrost mięśni podczas „złotej godziny” po treningu, a kazeina micelarna i olej słonecznikowy sprawiają, że nawet jeżeli przerwy między posiłkami będą trwały do 5 godzin, nigdy nie zostaniesz pozbawiony energii i budulca dla mięśni. Jedna porcja dostarcza w sumie 1040 kcal dla zwiększenia masy ciała, 3000 mg monohydratu kreatyny, 1000 mg tauryny dla zwiększenia siły eksplozywnej oraz aż 10,7 g BCAA dla poprawy regeneracji mięśni.

Ważne: Produkt zalecany jest wyłącznie dorosłym osobom aktywnym fizycznie. Suplementów nie należy stosować jako substytutu zróżnicowanej i zbilansowanej diety,zawiera białko mleka i laktozę. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie zaleca się stosowania preparatu podczas ciąży i karmienia piersią. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci.
Jako suplement diety spożywać 1 pełną porcję dziennie w formie przekąski lub po treningu. Wymieszać cztery miarki (około 233 g) dobrze w shakerze z 3,5 dl (1,5 szklanki) wody; dodać wodę, aby otrzymać pożądaną konsystencję i ponownie wymieszać. Pij, rozkoszuj się smakiem i wzmocnij siłę swoich mięśni.
Maltodekstryna, koncentrat białka serwatkowego, dekstroza, odtłuszczone mleko w proszku, kazeina micelarna (białko mleka), olej kokosowy (zawiera kwasy tłuszczowe MCT), monohydrat kreatyny, kukurydza woskowa, L-glutamina, hydrolizowane białko serwatkowe, emulgator: E322 (słonecznik), tłuszcz roślinny (słonecznik), substancja wiążąca: E412, aromaty, barwniki: (E162 - smak dzika truskawka), (kakao - smak toffi/czekolada), mieszanka witamin*, substancje słodzące: E951, 950.