Idealne dopracowa i dla mnie najlepsza wersja nitriobolnu jaka wyszła na rynek. pobudzenie potężne i moc na treningach wraz z pompą - zwierzęca :)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych „Centrum Sportu” s.c. Hurt-Detal Emilia Nawojczyk & Paweł Nawojczyk ul. Lwowska 11 c, 22-100 Chełm NIP 563-23-02-005 w celu otrzymywania treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem e-mail, SMS oraz innych form komunikacji elektronicznej, w tym informacji o promocjach i ofertach, o których mowa w art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania, jednocześnie akceptuję warunki regulaminu.

1 » 2 » Massive Mass 3,5kg - Swedish Supplements3
Massive Mass 3,5kg - Swedish Supplements

Swedish Supplements

Smak
--- brak opcji do wyboru ---

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 145 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

• Sposób spożycia

Massive Mass 3,5kg - Swedish Supplements

Maltodekstryna i koncentrat serwatki wspomagają wzrost mięśni podczas „złotej godziny” po treningu, a kazeina micelarna i olej słonecznikowy sprawiają, że nawet jeżeli przerwy między posiłkami będą trwały do 5 godzin, nigdy nie zostaniesz pozbawiony energii i budulca dla mięśni. Jedna porcja dostarcza w sumie 1040 kcal dla zwiększenia masy ciała, 3000 mg monohydratu kreatyny, 1000 mg tauryny dla zwiększenia siły eksplozywnej oraz aż 10,7 g BCAA dla poprawy regeneracji mięśni.

Ważne: Produkt zalecany jest wyłącznie dorosłym osobom aktywnym fizycznie. Suplementów nie należy stosować jako substytutu zróżnicowanej i zbilansowanej diety,zawiera białko mleka i laktozę. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie zaleca się stosowania preparatu podczas ciąży i karmienia piersią. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci.
Jako suplement diety spożywać 1 pełną porcję dziennie w formie przekąski lub po treningu. Wymieszać cztery miarki (około 233 g) dobrze w shakerze z 3,5 dl (1,5 szklanki) wody; dodać wodę, aby otrzymać pożądaną konsystencję i ponownie wymieszać. Pij, rozkoszuj się smakiem i wzmocnij siłę swoich mięśni.
Maltodekstryna, koncentrat białka serwatkowego, dekstroza, odtłuszczone mleko w proszku, kazeina micelarna (białko mleka), olej kokosowy (zawiera kwasy tłuszczowe MCT), monohydrat kreatyny, kukurydza woskowa, L-glutamina, hydrolizowane białko serwatkowe, emulgator: E322 (słonecznik), tłuszcz roślinny (słonecznik), substancja wiążąca: E412, aromaty, barwniki: (E162 - smak dzika truskawka), (kakao - smak toffi/czekolada), mieszanka witamin*, substancje słodzące: E951, 950.

Napisz opinię