Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych „Centrum Sportu” s.c. Hurt-Detal Emilia Nawojczyk & Paweł Nawojczyk ul. Lwowska 11 c, 22-100 Chełm NIP 563-23-02-005 w celu otrzymywania treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem e-mail, SMS oraz innych form komunikacji elektronicznej, w tym informacji o promocjach i ofertach, o których mowa w art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania, jednocześnie akceptuję warunki regulaminu.

1 » 2 » Mass Shocker 4000 g. - Uns Supplements3
Nowość

Zapytaj o cenę

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 0 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

• Tabela składników

Mass Shocker 4000 g. - Uns Supplements

MASS SHOCKER - jest suplementem diety typu gainer. Jest to preparat węglowodanowo- białkowy, przeznaczony dla sportowców i osób aktywnych, w okresie budowania beztłuszczowej masy mięśniowej. Zapewnia stały i długotrwały dostęp energii (z odpowiednio dobranych węglowodanów) oraz składników budulcowych (z białek serwatki).

- 20 g białka w porcji,
- zestawienie 69 g węglowodanów o zróżnicowanym tempie uwalniania,
- niska zawartość cukru w porcji dziennej,
- dobra przyswajalność i biodostępność.

O wartości funkcjonalnej MASS SHOCKER decyduje idealne zestawienie jakościowe białek i węglowodanów. W składzie aminokwasowym dominuje przede wszystkim zawartość aminokwasów rozgałęzionych (BCAA).

Aminokwasy rozgałęzione (BCAA) posiadają rozgałęziony boczny łańcuch alifatyczny. Stanowią one średnio 40% spożywanego dziennie białka. Aminokwasy rozgałęzione zmniejszają uczucie zmęczenia po treningu, poprzez obniżenie ilości tryptofanu w krwi, co prowadzi do spadku stężenia serotoniny (odpowiedzialnej za uczucie senności i zmęczenia) w mózgu, dlatego są często spożywane w postaci suplementów przez sportowców. Wykazują również potencjał antykataboliczny w komórkach mięśniowych, gdyż zwiększają one pobieranie energii z adipocytów przez organizm, ograniczając zużywanie aminokwasów do procesów energetycznych oraz pozytywnie wpływają na potreningową regenerację tkanki mięśniowej.

Odpowiednie zestawienie węglowodanów, dobrano według kryterium jakim jest szybkość trawienia
i uwalniania cukrów prostych do krwiobiegu. Proporcja węglowodanów o wysokich, średnich i niskich indeksach glikemicznych, zapewnia systematyczną podaż składników energetycznych. Dodatkowo ważne jest wydłużanie przez węglowodany czasu trawienia białek, przez co zwiększa się ich wykorzystanie i są one dostępne przez dłuższy czas dla komórek. Potreningowe spożycie aminokwasów jednocześnie z produktem bogatym w szybko przyswajalne źródło energii daje najlepsze rezultaty.

Sposób użycia

Porcję – 100 g (4 miarki) rozpuścić w 250 ml wody lub odtłuszczonego mleka. Stosować raz dziennie. Miarka do dozowania w środku opakowania.

Składniki

Maltodekstryna, koncentrat białka serwatkowego, dekstroza mikronizowana,  woskowa skrobia kukurydziana, izomaltuloza, fruktoza, aromaty, regulator kwasowości: kwas cytrynowy (smak: truskawki, maliny, marakui), substancja słodząca: sukraloza, emulgator: guma ksantanowa, barwniki: beta karoten (smak: banana, ciasteczka, kokosa, marakui, wanilii); czerwień koszenilowa (smak: maliny, truskawki); indygotyna (smak owoców leśnych);  kakao (smak: czekolady, czekolady z miętą); wyciąg z czerwonego buraka (smak: maliny, truskawki, owoców leśnych); wyciąg z czarnej marchwi  (smak: owoców leśnych); żółcień chinolinowa (smak: banana, ciasteczka, kokosa, marakui, wanilii), substancje słodzące: acesulfam K, sukraloza.

Wartości odżywcze100 g100 g (%Rws)
Wartość energetyczna1602 kJ/383 kcal19%
Tłuszcz2,7 g4%