Strona główna » Odżywki na masę (gainery) » Mass Mutation 2270g - Megabol

Średnia ocena 5/5
(głosów 1)

Smak

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 52 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Charakterystyka Mass Mutation:

• oparty na podniesionej o 50% względem konkurencji ilości białka
  • zawiera kompleks aż 10 źródeł białka w niepowtarzalnym zestawie
  • zawiera Vivax4™ – najlepsze węglowodany jakie można sobie wyobrazić
  • zawiera również idealnie dobrany zestaw czystych L-aminokwasów
  • nawet 3-krotnie bardziej wydajny

Megabol New Mass Mutation to preparat budulcowy najnowszej klasy opracowany w 2009 r. Jego przewaga wobec podobnych odżywek wynika z podwyższonej do 30% zawartości białka a co za tym idzie, obniżonej wartości ładunku glikemicznego w porcji a zwiększonej całkowitej zawartości aminokwsów. Najnowsze badania naukowe jednoznacznie wskazują na przewagę takich produktów, dlatego najnowsze produkty osiągają wyższą skuteczność.

Megabol New Mass Mutation™ składa się z 4 kompleksów.

Pierwszy to mieszanka białek w 100% pochodzenia zwierzęcego MULTIPRO™:

• Szybkowchłanialny hydrolizat białka globuliny wieprzowej
  • Mieszanka izolatu oraz hydrolizatu białek serwatki to białka o bardzo krótkim czasie wchłaniania
  • Koncentraty białek serwatki jako kolejna porcja białka która ulegnie wchłonięciu
  • Izolat białek jaja kurzego oraz izolat białek z żółtka jaja kurzego. Białka z żółtka jaja kurzego to najlepsze istniejące białka, które mogą być wykorzystane przez sportowców!

Dzięki takiej kombinacji New Mass Mutation™ stanowi doskonale skomponowany preparat białkowy, który zapewnia wysoki poziom aminokwasów w krwiobiegu przez długi okres czasu!

Przyczynia się do tego drugi zestaw składników - Aminofit™ – wysokoazotowa mieszanka aminokwasowa podnosząca efektywność wykorzystania protein i zwiększająca siłę oraz moc treningową.

Trzeci kompleks to Vivax4™ – mieszanka węglowodanów, łącznie ze skrobiami o największych cząstkach węglowodanów! Im większa cząsteczka węglowodanów, tym szybciej opuszczają one żołądek oraz tym lepiej uzupełniają zasoby glikogenu – substancji która jest głównym źródłem energii dla mięśni. Im więcej glikogenu w mięśniach – tym intensywniejszy i dłuższy może być trening. Skrobie wielkocząsteczkowe są obecnie najnowszym trendem w odżywkach energetyczno-białkowych.

Czwarty kompleks to Lipomax™ – zawierający neurotrensmiter - inozytol (z lecytyny) oraz niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe MCT, czyli średnio łańcuchowe kwasy tłuszczowe, stanowią one idealne źródło energii!
porcję 80 g (8 miarek) zmieszać z 250 ml wody. Stosować 3 razy dziennie dla zaspokojenia potrzeb odżywczych. Spożywać jedną porcję po przebudzeniu, po treningu, kilka godzin przed snem lub każdorazowo w sytuacji dodatkowego zapotrzebowania na białko.

Zawartość w porcji (240 g):

Kalorie 917
Tłuszcz 5 g
Sód 340 mg
Potas 1350 mg
Węglowodany 146 g
Białko 72 g

Profil aminokwasowy w 100 g:

l-Leucyna 9,5 g
L-Treonina 4,6 g
L-Izoleucyna 4,6 g
L-Lizyna 6,3 g