Strona główna » Zdrowie i uroda » Magnesium Bath Flakes 1 kg. - Mrs Magnesium Regeneration System
Magnesium Bath Flakes 1 kg. - Mrs Magnesium Regeneration System

MRS

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 16 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Magnesium Bath Flakes 1 kg. - Mrs Magnesium Regeneration System

Regeneracyjna kąpiel postawi Cię na nogi

NALEJ DO WANNY GORĄCEJ WODY, WSYP DO NIEJ ODPOWIEDNIĄ ILOŚĆ PŁATKÓW I CIESZ SIĘ REGENERACYJNĄ KĄPIELĄ, KTÓRA POSTAWI CIĘ NA NOGI PO INTENSYWNYM TRENINGU LUB PO CIĘŻKIM DNIU W PRACY.

Przyzwyczailiśmy się to tego, że przyjmujemy magnez najczęściej albo z pożywieniem albo (niestety) w formie tabletek. Tymczasem przez skórę magnez wchłania się kilkukrotnie szybciej i nie obciąża w ogóle żołądka. Właśnie dlatego dostarczamy go w formie płatków.

Dodatkową zaletą produktu jest to, że działa kojąco również na układ nerwowy. Pozwala się odprężyć, wyciszyć i cieszyć pełnowartościowym snem. Magnez jest jednym z najważniejszych pierwiastków, jaki powinniśmy dostarczać naszemu organizmowi. Poznaj wszystkie jego właściwości.

Kąpielowe płatki magnezowe MRS są dostępne w dwóch wariantach: kuracja tygodniowa - 1 kg oraz kuracja miesięczna - 4 kg.

Wzmocnij efekty kuracji

Dodając do kąpieli magnezowej kilka kropel olejku eterycznego, potęgujesz jej regeneracyjne działanie. Wszystko przez to, że przyjemny zapach pozwala się odprężyć, zapomnieć o trudach dnia i rozluźnić zmęczone mięśnie, czyli uczynić pierwsze kroki do efektywnego odpoczynku.