rękawice bardzo dokładnie wykonane, materiały bardzo dobrej jakości, dobrze zainwestowane pieniądze!

» » » Lipo 6 Black 120kaps. - Nutrex
Lipo 6 Black 120kaps.

Lipo 6 Black 120kaps. - Nutrex

Nutrex
Lipo 6 Black 120kaps. - Nutrex
Średnia ocena (5/5):
Średnia ocena 5/5
(głosów 5)

Cena katalogowa: 159,00 zł

Oszczędzasz: 21,20 zł

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 138 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Lipo 6 Black 120kaps. Nutrex

Komu polecany jest Lipo 6 Black?

Preparat polecany jest wszystkim sportowcom będącym na redukcji tkanki tłuszczowej oraz osobom odchudzającym się jako preparat wspomagający odchudzanie.

Czym jest Lipo 6 Black?

Lipo 6 Black jest silnym spalaczem tłuszczu, który oferuje szybkie i długotrwałe działanie. Preparat dostarcza energii wraz z kontrolowanym uwalnianiem składników na bazie których jest zbudowany. Przy odpowiednim stosowaniu zapewnia maksymalne działanie w dzień i w nocy.

Lipo 6 Black to

• dodatkowa energia powstała ze spalenia zbędnej tkanki tłuszczowej
  • mniejsze łaknienie
  • silna redukcja tkanki tłuszczowej
  • nie zawiera zakazanych składników

Uwaga - jeśli nie mamy aktualnie na magazynie zamówionego smaku, automatycznie wybieramy inny, który jest obecnie dostępny. Jeżeli zamówienie jest uzależnione od konkretnego smaku, wówczas proszę wpisać w komentarzu do zamówienia „tylko ten smak” wówczas nie zostanie on zastąpiony innym dostępnym smakiem.
Preparat należy stosować w ilości 3 kapsułek na czczo przed śniadaniem i kolejnych 3 kapsułek 6 godzin później. UWAGA: Nie zaleca się przekraczać 6 kapsułek dziennie
Składniki aktywneLipo 6 Black
Porcja3kaps.
Ilość porcji w opakowaniu40
Opakowanie120kaps.
Zawartość w jednej porcji
 Coffea arabica (owoc)333mg
 Theobroma cacao (nasiona)208,5mg
 Citrus Aurantiu60mg
 Coleus Forskohlii25mg
 Piper nigrum (owoc)2,5mg
Autor opinii: MajkaOcena produktu: Ocena produktu 5/5Data napisania recenzji: 29-07-2014
Różne termogeniki już miałam jedne działały drugie nie ale na ten nie moge narzekać działa od pierwszej do ostatniej porcji :)
Autor opinii: Paweł PrusOcena produktu: Ocena produktu 5/5Data napisania recenzji: 19-05-2014
Reduktor wart każdych pieniędzy :) Najmocniejszy jaki miałem do tej pory szczerze polecam.
Autor opinii: BaśkaOcena produktu: Ocena produktu 5/5Data napisania recenzji: 16-04-2014
Kosa! Tak jednym słowem mogę określić ten spalacz :P
Autor opinii: GołąbOcena produktu: Ocena produktu 5/5Data napisania recenzji: 11-04-2014
Kupiłem w promocji i nie żałuję :) Pierwsze efekty są takie, że faktycznie czuje znaczny przypływ energii po tym spalaczu tluszczu i dobrze się po nim czuje. Myślę, że efekty również będą zadowalające Polecam
Autor opinii: RafaelOcena produktu: Ocena produktu 5/5Data napisania recenzji: 09-04-2014
Spalacz godny polecenia :D Daje takiego kopa że trening robimy na 200% wg mnie najmocniejszy na rynku.

Napisz opinię