Strona główna » Trec Wear » Legginsy » Leggins Trecgirl 001 Black-White-Pink Damskie Legginsy - Trec Wear
  • Leggins Trecgirl 001 Black-White-Pink Damskie Legginsy - Trec Wear
  • Leggins Trecgirl 001 Black-White-Pink Damskie Legginsy - Trec Wear rozmiarówka
  • Super promocja

Leggins Trecgirl 001 Black-White-Pink Damskie Legginsy - Trec Wear

Trec Nutrition

Rozmiar

Cena poprzednia: 122,50 zł

pozostało tylko do końca promocji !!

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 74 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Leggins Trecgirl 001 Black-White-Pink Damskie Legginsy - Trec Wear

Leginsy #Trecgirl zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów. Ich specjalna mieszanka sprawia, że spodnie idealnie dopasowują się do sylwetki, nie ograniczając naturalnych ruchów ciała podczas treningu. Elastyczny pas zapewnia nie przemieszczanie się spodni. Spodnie wykończono ochronną warstwą Silver Nano, która wykorzystując antybakteryjne działanie jonów srebra, zapewnia uczucie świeżości i eliminuje przykry zapach potu. Leginsy zaprojektowano w 5 efektownych wzorach naniesionych metodą sublimacji, gwarantując  ich trwałość i nieścieralność.

Wybierz swój wzór i zostań #TRECGIRL.

- Idealnie dopasowane do ciała
        - Płaskie niedrażniące skóry szwy