Krążki wykonane solidnie i bardzo starannie. Polecam :D

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych „Centrum Sportu” s.c. Hurt-Detal Emilia Nawojczyk & Paweł Nawojczyk ul. Lwowska 11 c, 22-100 Chełm NIP 563-23-02-005 w celu otrzymywania treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem e-mail, SMS oraz innych form komunikacji elektronicznej, w tym informacji o promocjach i ofertach, o których mowa w art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania, jednocześnie akceptuję warunki regulaminu.

Strona główna1 » Anabolizery tlenku azotu No2 » Launch Reloaded 278g - San
Launch Reloaded 278g

Launch Reloaded 278g - San

San

Zapytaj o cenę

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 0 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Launch Reloaded 278g - San

Silna odżywka przedtreningowa San Launch ukierunkowana na wspieranie procesów anabolicznych podczas wysiłku. Przygotuj się na zabójczą moc San Launch - to niekończąca się siła mięśni, jasność umysłu i mega intensywny trening. Mocna przedtreningówka San Launch 4350 pobudza, zwiększa siłę mięśni i wytrzymałość organizmu.

Suplement przedtreningowy San Launch 4530 to znakomita odżywka typu wolumizer komórkowy o działaniu pobudzającym. Najnowsza odżywka marki SAN - Launch 4350 Reloaded zapewnia maksymalnie intensywny trening - niekończącą się siłę mięśni, wytrzymałość oragnizmu. Dzięki San Launch szybko osiągniesz to, do czego dążysz. Ultraskoncentrowana przedtreningowa formuła odżywki Launch została specjalnie stworzona dla ciężko trenujących sportowców siłowych i kulturystów.

Korzyści:
  • zwiększa koncentrację
  • podnosi poziom energii
  • zwiększa siłę, masę mięśniową i wytrzymałość organizmu
1 porcja 30 minut przed treningiem.
 Porcja: 6,2g
Składniki aktywne
Ultra Pure High Octane LAUNCH Matrix:4350mg
(Nitrox02™ [Di-L-Arginine L-Malate], N