smak wanilia jest cudowny, jeśli nie jedliście nitroprogen to nie wiecie co to smaczne białko! i ten skład!

» Opinia o produkcie

Opinia o produkcie L-Glutamine Extreme™ 400 caps. Matrix glutaminowy Trec Nutrition

Data napisania recenzji:

Opinia o produkcie: PLUSY: 1. Skład kapsułki. Świetne połączenie 2 form glutaminy. 2. Duże opakowani. Jeśli ktoś waży 70-80kg i dawkę ma dobraną do masy ciała to spokojnie opakowanie starcza na ponad 2 miesiące. 3. Działanie. Na każdego każdy suplement działa inaczej ale ja gdy biorę glutaminę czuję się pełniej zregenerowany. MINUSY: 1. Bardzo duże kapsułki.

Autor opinii: Michał

Ocena produktu: Ocena produktu 4/5