Strona główna » Kreatyny » Monohydrat kreatyny » KTP Creatine 400 kaps. Monohydrat kreatyny - Hi-Tec
KTP Creatine 400 kaps

KTP Creatine 400 kaps. Monohydrat kreatyny - Hi-Tec

Hi-Tec
Średnia ocena (4.5/5):
Średnia ocena 4.5/5
(głosów 2)

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 99 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

KTP Creatine 400 kaps. Monohydrat kreatyny HI TEC

KTP Creatine

to najwyższej jakości monohydrat kreatyny w łatwych do przełknięcia żelatynowych kapsułkach wzbogacony o witaminy z grupy B, niezbędne w prawidłowym przebiegu procesów metabolicznych przy zwiększonym wysiłku fizycznym. Kreatyna pełni w komórkach organizmu rolę bardzo ważnego przenośnika energii, zużywanej m.in. do skurczu mięśni, biosyntezy ważnych makrocząsteczek: białek, glikogenu mięśniowego. Kreatyna znacznie potęguje siłę skurczu mięśnia, zwiększa uwodnienie komórek mięśniowych, ułatwia adaptację organizmu do wysiłku fizycznego oraz nasila procesy anaboliczne w tkance mięśniowej. Kreatyna posiada również silne działanie antykataboliczne oraz neutralizuje zakwaszenie mięśni.

Stosowanie KTP Creatine jest niezbędne w przypadku dyscyplin siłowych (podnoszenie ciężarów, trójbój siłowy, kulturystyka) oraz szybkościowo-siłowych (sprinty).
Kapsułki obficie popijać sokiem owocowym lub wodą z glukozą lub sacharozą (cukier stołowy). Stosować między posiłkami
Faza nasycenia: przez pierwsze 2 dni stosować 4-6 razy po 5 kapsułek w ciągu dnia, następnie przez kolejne 3 dni stosować 2-3 razy dziennie po 5 kapsułek.

Faza podtrzymująca: przez kolejne dni, aż do zakończenia cyklu kreatynowego, stosować 2-3 razy dziennie po 3 kapsułki.
Po 6 tygodniach stosowania preparatu należy zrobić 4 tygodnie przerwy!

Wartości odżywcze
Porcja3 kaps.
Ilość porcji w opakowaniu133
Opakowanie400 kaps.