Zawszę stosuję l-karnityne w płynach a ta z vitalmaxa jest super no i dosyć opłacalna

Strona główna1 » Według zastosowania2 » Siła3 » Kre Alkalyn 60 caps. Trec Nutrition
Kre Alkalyn 60 caps

Kre Alkalyn 60 caps. Trec Nutrition

Trec Nutrition

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 39 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Trec Nutrition - Kre Alkalyn 60 caps.

Buforowany monohydrat kreatyny (Kre-Alkalyn)

KRE-ALKALYN to udoskonalona formuła jednego z najsilniejszych niesterydowych związków stosowanych w kulturystyce, jaką jest kreatyna. Wadą niestety tradycyjnego monohydratu kreatyny jest jego niestabilność pod wpływem kwasu żołądkowego i jego szybka zamiana w produkt uboczny- kreatyninę, co w konsekwencji powoduje duże straty w jej przyswajaniu. Po wieloletnim okresie badań i testów przez amerykańską firmę Bioceutical Research & Development Laboratory (BR&D) udało rozwiązać się ten problem. Stworzono nową technologicznie kreatynę w postaci buforowanej i opatentowano ją pod znakiem towarowym KRE-ALKALYN.

Kreatyna ta jest substancją nie ulegająca konwersji w kwaśnym środowisku żołądka, ani w innych płynach do kreatyniny. KRE-ALKALYN jest to jedyna na świecie odżywka kreatynowa, która jest w 100% stabilna, co przyczynia się do jej lepszej wchłanialności i przyswajalności w porównaniu ze zwyklym monohydratem kreatyny. Powoduje to jej zwiększone wysycenia w tkance mięśniowej przy jednoczesnym braku negatywnych efektów często pojawiających się podczas stosowania monohydratu tj.: pieczenie w żołądku czy retencji wody podskórnej. Dzięki nowej technologii już dzisiaj możemy stosować znacznie mniejsze porcje kreatyny ( 1 g KRE-ALKALYNU odpowiada zastosowaniu 10 g zwykłego monohydratu kreatyny) przy jeszcze lepszych efektach w przyroście siły i masy mięśniowej.

KRE-ALKALYN EXTREME jest preparatem szczególnie polecanym kulturystom w okresie kształtowania siły i masy mięśniowej oraz sportowcom dyscyplin siłowych, szybkościowo- siłowych w celu uzyskania wysokiej formy sportowej.
Kre-Alkalyn jest prawnie opatentowanym znakiem towarowy (patent nr 6.399.661) jedynego oryginalnego preparatu zawierającego buforowany monohydrat kreatyny zarejestrowany przez firmę Bioceutical Research & Development Laboratory (BR&D)- wyłącznego producenta i eksportera w/w preparatu. Firma TREC NUTRITION posiada wszelkie prawa i umowy do importowania oryginalnego surowca Kre-AlkalynŽ oraz do konfekcjonowania i sprzedaży gotowego wyrobu pod marką Kre-Alkalyn
Zalecana dzienna porcja do spożycia to 2 x po 2 kapsułki.

Dni treningowe:Pierwsza porcja (2 kapsułki) rano około 30 min przed pierwszym posiłkiem, druga porcja (2 kapsułki ) 30 min przed treningiem.

W dni nietreningowe: Pierwsza porcja (2 kapsułki) rano około 30 min przed pierwszym posiłkiem, druga porcja (2 kapsułki ) około 30 min przed ostatnim posiłkiem.