Strona główna » Odzież sportowa » Koszulki (t-shirty) » Koszulka Trec team 2 Trec Nutrition
Trec team 2 T-shirt

Koszulka Trec team 2 Trec Nutrition

Trec Nutrition

Rozmiar
--- brak opcji do wyboru ---

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 30 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Trec team 2 T-shirt Trec Nutrition

Koszulki Trec Team 2 nie mają z założenia przylegać do ciała i opinać go, ale jak typowe t-shirty mają być luźniejsze i wygodne w użyciu. Na zawieszce rozmiarówka wskazuje obwód klatki piersiowej, a nie koszulki, która będzie większa niż sam obwód klatki. Przykładowo, w rozmiarach XL i XXL obwód koszulki (nie klatki piersiowej) ma wynosić odpowiednio 123 cm i 130 cm, gwarantując wygodę również osobom, które nie mają szczupłej talii. Taki obwód koszulki został wyznaczony przez naszego projektanta, który zgodnie z założeniem firmy chciał uzyskać wygodną, nie krępującą ruchów koszulkę. Rozmiarówka t-shirtów Promostarsa oraz tabela rozmiarowa na zawieszce są prawidłowe, zgodne z przedstawionymi powyżej ustaleniami.

Faktyczne szerokości koszulek Trec Team2:

M - 112cm
L - 116cm
XL - 122cm
XXL - 128cm
Dopuszczalne przez nas odchylenie to 2-3 cm
  • 100 % bawełna
  • rozmiary M, L, XL, XXL
  • gramatura 220 g./m kw.
  • bardzo dobra wchłanialność
  • logo przód
  • napis tył
  • kolor czarny

Charakterystyka rozmiarów koszulek Trec Team2:

M: wzrost 176cm obwód klatki piersiowej 96cm
L: wzrost 182cm obwód klatki piersiowej 102cm
XL: wzrost 188cm obwód klatki piersiowej 106cm
XXL: wzrost 188cm obwód klatki piersiowej 110cm

Dostepne rozmiary M, L, XL, XXL

Po dokonaniu zakupu prosimy o krótką informację w komentarzu do zamówienia odnośnie rozmiaru t-shirtu, w przeciwnym razie rozmiar bedzie dobrany losowo.