Strona główna » Odzież sportowa » Koszulki (t-shirty) » Koszulka Tanktop 002 Knight White - Trec Wear
T-shirt Tanktop 002 Knight White - przódT-shirt Tanktop 002 Knight White - tyłT-shirt Tanktop 002 Knight WhiteT-shirt Tanktop 002 Knight White

Koszulka Tanktop 002 Knight White - Trec Wear

Trec Nutrition

Rozmiar
--- brak opcji do wyboru ---

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 56 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

T-shirt Tanktop 002 Knight White - Trec Wear

Wstąp do drużyny Trec Nutrition i osiągaj najlepsze wyniki. Ta koszulka nie wykona za Ciebie treningu, ale na pewno pozwoli ci się czuć dobrze i komfortowo. bezkompromisowa jakość wykonania
  • 100% bawełny najlepszej jakości
  • krój dopasowany do sportowej sylwetki