Strona główna » Odzież sportowa » Koszulki (t-shirty) » Koszulka Sleeveless COMPRESSION - Trec Wear
Koszulka Sleeveless Compression

Koszulka Sleeveless COMPRESSION - Trec Wear

Trec Nutrition

Rozmiar
--- brak opcji do wyboru ---

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 66 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Koszulka Sleeveless Compression Trec Nutrition

Jakie są zalety stosowania Sleeveless Compression?

Koszulka wykonana jest w technologii kompresyjnej. Dzięki optymalnemu dopasowaniu do ciała, materiał wywiera równomierny nacisk na skórę wspomagając funkcjonowanie i ruchy mięśni w trakcie wysiłku. Koszulka umożliwia niezakłóconą wymianę ciepła i pary wodnej pomiędzy ciałem, a otoczeniem. Dzięki temu mięśnie zachowują optymalną temperaturę wspomagająca ich prawidłową pracę. Ma to pozytywny wpływ na ich wydolność i pomaga chronić przed kontuzjami wynikającymi z ich miejscowego przechłodzenia lub przegrzania.

alt