Strona główna » Odzież sportowa » Koszulki (t-shirty) » Koszulka SHOOTER Black - Pit Bull West Coast
  • Koszulka SHOOTER Black - Pit Bull West Coast

PitBull

Rozmiar
    Płeć

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 99 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

• Tabela składników

T-Shirt Koszulka Shooter Black - Pit Bull West Coast

Prezentowana koszulka Pitbull Shooter pochodzi z najnowszego katalogu kolekcji odzieży marki Pitbull West Coast na nadchodzący sezon wiosenny 2018. Koszulka jest jednym z czterech modeli wchodzących w skład serii Condemned MOD, inspirowanej grą z gatunku thrilleru psychologicznego. Koszulka posiada oryginalnie zaprojektowany motyw pokrywający górną część pleców. Podobizna strzelca z poszarpaną twarzą to nie tylko wizerunek „typa spod ciemnej gwiazdy”. Odsłonięte tatuaże pełne są odwołań do producenta oraz symboli charakterystycznych dla całej oferowanej na ten sezon kolekcji.

Koszulka Pitbull Shooter została uszyta z wysoko gatunkowej bawełny, dzięki czemu dopasowany fason nie ulega sublimacji podczas użytkowania. Gramatura materiału została dopasowana do pory roku (180g/m2), dlatego odzież sprawdzi się idealnie nawet w cieplejsze dni. T-shirt posiada dodatkowe przeszycie na linii ramion oraz lamówkę podszywająca kołnierzyk, która chroni skórę przed otarciami. Materiał 100% bawełna.
    Rozmiar             Szerokość klatki                              Długość koszulki
    S4768
    M5272