super obciążenie. można wykonywać różne ćwiczenia samymi talerzami co urozmaica trening

Strona główna1 » Odzież sportowa2 » Koszulki (t-shirty)3 » Koszulka Męska T-shirt Playhard SLIM 021 Dark Navy - Trec Wear
Nowość

Koszulka Męska T-shirt Playhard SLIM 021 Dark Navy - Trec Wear

Trec Nutrition

Zapytaj o cenę

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 0 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Koszulka Męska T-shirt Playhard 021 Slim Dark Navy - Trec Wear

Koszulki Playhard to prawdziwa gratka dla osób, które na co dzień chcą demonstrować swoją sportową postawę. Dzięki połączeniu włókien bawełnianych (96%) z elastanem (4%) dzianina koszulki dopasowuje się do ciała co sprawia, że nie tylko czujesz komfort jej noszenia, ale także wiesz, że krój koszulki prezentuje wszystkie walory Twojej sylwetki. Uniwersalny kolor z pewnością będzie pasował do reszty Twojej garderoby- sportowej, jak i tej casualowej. Etykiety tkane z logo Trec, oraz sublimowana taśma potnikowa wewnątrz, dodatkowo podnosi sportową wartość koszulki Playhard, a logo na przodzie, jak i te małe na karku, pokazują Twoją przynależność do Trec Teamu. Nadruki mają specjalny dodatek elastyczny, który pozwala na swobodne rozciąganie dzianiny nie powodując przy tym żadnych pęknięć. To wszystko sprawia, że koszulka Playhard jest doskonałym wyborem.