Strona główna » Odzież sportowa » Koszulki (t-shirty) » Koszulka Męska T-shirt Never Gives Up 038 Graphite - Trec Wear
Koszulka Męska T-shirt Never Gives Up 038 Graphite - Trec WearKoszulka Męska T-shirt Never Gives Up 038 Graphite - Trec WearKoszulka Męska T-shirt Never Gives Up 038 Graphite - Trec WearRozmiarówka

Koszulka Męska T-shirt Never Gives Up 038 Graphite - Trec Wear

Trec Nutrition

Rozmiar
--- brak opcji do wyboru ---

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 75 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Koszulka Męska T-shirt Never Gives Up 038 Graphite - Trec Wear

CIĘŻKO JEST POKONAĆ OSOBĘ, KTÓRA NIGDY SIĘ NIE PODDAJE.

Model na zdjęciu ma 182cm wzrostu i 89 kg wagi - ma na sobie rozmiar L
Koszulka została zaprojektowana dla osób, które zawsze walczą do samego końca.
T-Shirt został stworzony z wysokogatunkowych materiałów, których połączenie zapewnia odpowiedni komfort noszenia oraz wytrzymałość koszulki. Nadruk na koszulce został naniesiony technologią sitodruku, która gwarantuje jego trwałość i nieścieralność. Minimalistyczny design sprawia, że koszulka idealnie sprawdza się na co dzień, jak i podczas treningów.

#MADEinPOLAND. Wszystkie komponenty, z których jest uszyta koszulka, zostały wyprodukowane w Polsce.

- Minimalistyczny design
- Uniwersalne zastosowanie