Strona główna » Odzież sportowa » Koszulki (t-shirty) » Koszulka Męska Stringer 01 Black - Trec Wear
MEN'S TREC WEAR - GO HEAVY - STRINGER 01/BLACKMEN'S TREC WEAR - GO HEAVY - STRINGER 01/BLACKMEN'S TREC WEAR - GO HEAVY - STRINGER 01/BLACKKoszulka Męska Stringer 01 Black - Trec WearRozmiarówka
  • MEN'S TREC WEAR - GO HEAVY - STRINGER 01/BLACK
  • Koszulka Męska Stringer 01 Black - Trec Wear
  • Rozmiarówka
  • Koszulka Męska Stringer 01 Black - Trec Wear

Trec Nutrition

Rozmiar

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 69 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Koszilka Męska Stringer 01 Black - Trec Wear

Koszulka wyeksponuje Twoje mięśnie i pozwoli kontrolować ich pracę w czasie treningu.
    Nadruk na koszulce został naniesiony technologią sitodruku, która gwarantuje jego trwałość i nieścieralność.
    #MADEinPOLAND. Wszystkie komponenty, z których jest uszyta koszulka, zostały wyprodukowane w Polsce.

- Bezkompromisowa jakość wykonania
    - 100% bawełny najlepszej jakości