Strona główna » Odzież sportowa » Koszulki (t-shirty) » Koszulka Męska SKULL REBEL Black - Pit Bull West Coast

Koszulka Męska SKULL REBEL Black - Pit Bull West Coast

PitBull

Rozmiar
--- brak opcji do wyboru ---
Płeć

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 99 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

• Tabela rozmiarów

T-Shirt Koszulka Skull Rebel Black - Pit Bull West Coast

Czarny t-shirt Pitbull Skull Rebel to katalogowa nowość pochodząca z najnowszej kolekcji Pitbull West Coast na wiosnę 2018. Koszulka została dopasowana do sezonu pod względem grubości wykorzystanej bawełny- 180g/m2, która stanowi idealne wypośrodkowanie pomiędzy ciężkim splotem a półprzeźroczystą tkaniną. Wysokiej jakości materiał został obszyty płaskimi szwami oraz posiada dodatkową materiałową lamówkę na linii kołnierzyka. Zastosowanie takiego systemu szwów nie tylko chroni skórę przed otarciami, ale wzmacnia materiał i gwarantuje jego nierozerwalność podczas użytkowania. Dopasowany fason podkreśli sylwetkę.
Materiał 100% bawełna.

Koszulka Pitbull Skull Rebel to nie tylko materiał, ale także oryginalnie zaprojektowany, mocno wyróżniający się projekt graficzny, wykorzystujący motywy wojny secesyjnej. Na froncie, nadrukowana na tle barw konfederatów nazwa producenta, na plecach- odważny projekt stalowej czaszki, pokrytej barwami narodowymi ze znamiennym napisem Pitbull Rebel Crew.
Rozmiar             Szerokość klatki                              Długość koszulki
S4768
M5272