Strona główna » Odzież sportowa » Koszulki (t-shirty) » Koszulka Męska RATING PLATE Navy Melange - Pit Bull West Coast

Koszulka Męska RATING PLATE Navy Melange - Pit Bull West Coast

PitBull

Rozmiar
--- brak opcji do wyboru ---
Płeć

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 79 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

• Table rozmiarów

T-Shirt Koszulka Rating Plate Navy Melange - Pit Bull West Coast

Koszulka Rating Plate to jedna z opcji od Pitbull West Coast na sezon wiosenno-letni. T-shirt pochodzi z kolekcji Basic, która tworzy najlepszą bazę do kreowania outfitów w miejskim stylu. Produkt wykonano z wysokiej jakości bawełny 60% i poliester 40% , która zapobiega przed odkształcaniem się produktu. Chcąc zadbać o komfort zadbano również o dobrze dobraną gramaturę materiału (180g/m2), co sprawia, że koszulka jest idealna do używania również podczas cieplejszych dni. Natomiast wszyta od wewnętrznej strony, przy kołnierzu lamówka zapobiega przed powstawaniem otarć na skórze.

Koszulki Pitbull z serii Rating Plate występują w różnych odcieniach . Uniwersalny wygląd t-shirtu dają nienachalne elementy ozdobne. Z przodu, w centralnej części na wysokości piersi zlokalizowano nadruk z nazwą producenta, a poniżej przy dolnym szwie opatrzony znakiem marki emblemat. Tył natomiast posiada napis z nazwą producenta znajdujący się przy kołnierzu, a wszystko kwituje przebiegające wzdłuż linii ramion widoczne przeszycie.

Rozmiar             Szerokość klatki                              Długość koszulki
S4967
M5272