Strona główna » Odzież sportowa » Koszulki (t-shirty) » Koszulka Męska Rash 016 Yellow - Trec Wear
Koszulka Męska Rash 016 Yellow - Trec WearKoszulka Męska Rash 016 Yellow - Trec WearKoszulka Męska Rash 016 Yellow - Trec WearRozmiarówka
  • Koszulka Męska Rash 016 Yellow - Trec Wear
  • Rozmiarówka
  • Koszulka Męska Rash 016 Yellow - Trec Wear

Trec Nutrition

Rozmiar

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 85 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Koszulka Męska Rash 016 Yellow - Trec Wear

W rashguardzie z kolekji ProSeries poczujesz się jak w drugiej skórze. Idealnie dopasowany fason, elastyczność i wysokiej jakości wykonanie zapewniają komfort podczas ciężkich zmagań fizycznych.
    Materiał zapewnia doskonałe odprowadzanie potu na zewnątrz, jednocześnie zwiększając komfort użytkowania podczas wysiłku.

- Bezkompromisowe i sprawdzone połączenie elastanu z poliestrem
    - Jakość wykonania, która sprosta największym wyzwaniom
    - Płaskie szwy nie drażniące skóry
    - Rozciągliwy materiał