Strona główna » Odzież sportowa » Koszulki (t-shirty) » Koszulka Męska MMA EXCELLENCE - Trec Nutrition
Koszulka MMA T-Shirt

Koszulka Męska MMA EXCELLENCE - Trec Nutrition

Trec Nutrition

Rozmiar
--- brak opcji do wyboru ---

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 37 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

• Dane techniczne

Koszulka MMA T-Shirt Excelence Trec Nutrition

Nasze koszulki nie mają z założenia przylegać do ciała i opinać go, ale jak typowe t-shirty mają być luźniejsze i wygodne w użyciu. Na zawieszce rozmiarówka wskazuje obwód klatki piersiowej, a nie koszulki, która będzie większa niż sam obwód klatki. Przykładowo, w rozmiarach XL i XXL obwód koszulki (nie klatki piersiowej) ma wynosić odpowiednio 123 cm i 130 cm, gwarantując wygodę również osobom, które nie mają szczupłej talii.

Taki obwód koszulki został wyznaczony przez naszego projektanta, który zgodnie z założeniem firmy chciał uzyskać wygodną, nie krępującą ruchów koszulkę. Rozmiarówka t-shirtów Promostarsa oraz tabela rozmiarowa na zawieszce są prawidłowe, zgodne z przedstawionymi powyżej ustaleniami.

Po dokonaniu zakupu prosimy o krótką informację w komentarzu do zamówienia, odnośnie rozmiaru t-shirtu, w przeciwnym razie rozmiar będzie dobrany losowo.

Faktyczne szerokości koszulek MMA TreC Nutrition:

• tkanina: EXCELLENCE ROUND NECK
  • 80 % bawełna czesana (combed cotton) + 20% poliester
  • rozmiary: M, L, XL, XXL
  • gramatura 200 g./m kw.
  • miękki, gładki i błyszczący materiał
  • elastyczny ściągacz
  • taśma wzmacniająca na ramionach
  • boki bezszwowe
  • podwójne szwy
  • logo przód
  • kolor czarny