Strona główna » Odzież sportowa » Koszulki (t-shirty) » Koszulka Męska FUCK THE WORLD 18 Black - Pit Bull West Coast
  • Koszulka Męska FUCK THE WORLD 18 Black - Pit Bull West Coast

PitBull

Rozmiar
    Płeć

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 99 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

• Tabela rozmiarów

T-Shirt Koszulka Fuck The World 18 Black - Pit Bull West Coast

Koszulka Pitbull Fuck the World ’18 pochodzi z serii Regular producenta pitbull West Coast, której domeną jest szczególny wyraz artystyczny projektowanych grafik. Koszulka jest najnowsza propozycja producenta na nadchodzący sezon wiosna/lato 2018, która została uszyta z bawełny o gramaturze 180g/m2, dzięki czemu idealnie sprawdzi się podczas ciepłych dni. Wzmocniony system płaskich szwów, a także dodatkowe przeszycie kołnierzyka materiałową lamówką chronią skórę przed nieprzyjemnymi otarciami, a także gwarantują nierozerwalność materiału.Materiał 100% bawełna.

To co zasługuje na uwagę to wspomniany projekt graficzny. Na froncie nadrukowana nazwa producenta stylizowana formą drukarską, na plecach na całej powierzchni wizerunek wojskowej maski przeciwgazowej na tle zniszczonego miasta. W okularze zauważyć można obraz atomowego grzyba.

Rozmiar             Szerokość klatki                              Długość koszulki
    S4768
    M5272