Strona główna » Odzież sportowa » Koszulki (t-shirty) » Koszulka Męska ACE OF SPADES 18 Black - Pit Bull West Coast

Koszulka Męska ACE OF SPADES 18 Black - Pit Bull West Coast

PitBull

Rozmiar
--- brak opcji do wyboru ---
Płeć

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 99 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

• Tabela rozmiarów

T-Shirt Koszulka Ace Of Spades 18 Black - Pit Bull West Coast

Ace of Spades’ 18 to koszulki z serii Regular inspirowane albumem heavymetalowego zespołu Motorhead. Należą one do wiosenno-letniej kolekcji marki Pitbull West Coast. Wykonane są z wysokogatunkowej bawełny, która chroni produkt przed odkształceniami. Zadbano także o adekwatną do pory roku gramaturę materiału (180g/m2), dzięki czemu koszulka sprawdzi się również w cieplejsze dni. Przed ewentualnymi otarciami chroni natomiast wszyta od wewnątrz, przy kołnierzu lamówka.

Czarna koszulka Pitbull Ace of Spades’ 18 posiada utrzymaną w mrocznym klimacie, zajmującą całą powierzchnię pleców grafikę przedstawiającą wydostającą się z asa pik czaszkę. Na wysokości karku umieszczono także nazwę producenta. Całość utrzymana jest w odcieniach szarości, a kontrastu dodają biegnące wzdłuż linii ramion wyraźne przeszycia. Z przodu, na prawej piersi widnieje identyczna grafika, a przez środek poprowadzono napis “Born to lose. Live to win” oraz nazwę marki. W trosce o detale przy dolnym szwie umieszczono naszywkę ze znakiem firmowym. Produkt dostępny jest także w innych kolorach.

RozmiarSzerokość klatki Długość koszulki
S4768