Strona główna » Odzież sportowa » Koszulki (t-shirty) » Koszulka męska 052 Pattern White - Trec Nutrition
  • Koszulka męska 052 Pattern White - Trec Nutrition

Trec Nutrition

Rozmiar

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 75 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

• Dane techniczne

T-shirt Trec Nutrition 052 Pattern White

Koszulka 052 PATTERN WHITE jest częścią mini kolekcji BLACK & WHITE. Jest doskonałą alternatywą dla koszulek typu PLAYHARD, które są bardziej elastyczne i cięższe, co nie zawsze jest odpowiednie dla mniej wysportowanych osób. 100 % polskiej bawełny daje gwarancje komfortowego noszenia, a uniwersalny krój czyni z tej koszulki model ponadczasowy, który sprawdzi się w każdych warunkach. Nadruki zrobione techniką sitodruku gwarantują trwałość, a naszywane aplikacje dodają koszulce klasy i wyjątkowości, charakterystycznych dla produktów TrecWear.

SKŁAD:

bawełna 100%

gramatura 180g.

TABELA ROZMIARÓW

Długość Całkowita (A)

Szerokość Klatki Piersiowej (B)

Długość Rękawa (od szwu) ©

m