Strona główna » Odzież sportowa » Koszulki (t-shirty) » Koszulka Damska W0198 - Trec Wear
KOSZULKA DAMSKA - T SHIRT W0198KOSZULKA DAMSKA - T SHIRT W0198 - rozmiarówkaKOSZULKA DAMSKA - T SHIRT W0198 side

Koszulka Damska W0198 - Trec Wear

Trec Nutrition

Kod EAN:5901750971969

Rozmiar
--- brak opcji do wyboru ---

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 85 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

KOSZULKA DAMSKA - T SHIRT W0198 - Trec Wear

• Interesujący i modny design
  • Wygodny kobiecy fason
  • Wygodny kobiecy fason Bawełna z domieszką elastanu
T-shirt dla fanatyczek sportu i mody treningowej, uszyty z wysokiej jakości bawełny z domieszką elastanu. Zastosowana tkanina zapewnia odpowiednią trwałość i wygodę użytkowania. Z przodu koszulki nadrukowana aplikacja, dodatkowe ozdobne żakardowe metki. Krój dopasowany do kobiecej sylwetki podkreśla jej atletyczny charakter. Wygodny i praktyczny, idealny na co dzień dla wszystkich kobiet, dla których sport i trening to pasja i styl życia.

alt