Strona główna » Odzież sportowa » Koszulki (t-shirty) » Koszulka Damska Trecgirl Top 001 Black - Trec Wear
  • Seria #TRECGIRL została stworzona z myślą o naszych Fankach.
  • Rozmiarówka
  • Koszulka Damska Trecgirl Top 001 Black - Trec Wear

Trec Nutrition

Rozmiar

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 75 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Koszulka Damska Trecgirl Top 001 Black - Trec Wear

Seria #TRECGIRL została stworzona z myślą o naszych Fankach.

Koszulka została stworzona w 100% z wysokogatunkowej bawełny, która zapewnia jej doskonałą wytrzymałość, a dopasowany krój gwarantuje odpowiedni komfort noszenia.
    Klasyczne kolory sprawią, że topy idealnie sprawdza się na co dzień, jak i podczas treningów.

- Klasyczne kolory
     - Stylowe wykończenia