Strona główna » Odzież sportowa » Koszulki (t-shirty) » Koszulka Damska Tank Top 003 TrecGirl Blue - Trec Wear
  • Koszulka Damska Tank Top 003 TrecGirl Blue - Trec Wear
  • Rozmiarówka
  • Koszulka Damska Tank Top 003 TrecGirl Blue - Trec Wear

Trec Nutrition
    Średnia ocena (5/5):
    Średnia ocena 5/5
    (głosów 1)

Rozmiar

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 62 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Koszulka Damska Tank Top 003 TrecGirl Blue - Trec Wear

Seria koszulek #TRECGIRL została stworzona z myślą o naszych Fankach.
    Dopasowany krój, podkreśla wszelkie atuty kobiecej sylwetki, jednocześnie gwarantując odpowiedni komfort noszenia.
    Tank Top został stworzony w 100% z wysokogatunkowej bawełny, zapewniającej doskonałą wytrzymałość koszulki.
    Różnorodność wzorów i kolorów sprawią, że każda #TRECGIRL znajdzie coś dla siebie.

- Modne kolory
     - Wysokiej jakości nadruk
     - Krój dopasowany do kobiecej sylwetki
     - Uniwersalne zastosowanie