Strona główna » Odzież sportowa » Koszulki (t-shirty) » Koszulka COMPRESSION - Trec Wear
T-shirt Compression

Koszulka COMPRESSION - Trec Wear

Trec Nutrition

Rozmiar

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 69 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

T-shirt Compression Trec Nutrition

Jakie są zalety stosowania T-shirt Compression?

Koszulka wykonana jest w technologii kompresyjnej. Dzięki optymalnemu dopasowaniu do ciała, materiał wywiera równomierny nacisk na skórę wspomagając funkcjonowanie i ruchy mięśni w trakcie wysiłku. Koszulka umożliwia niezakłóconą wymianę ciepła i pary wodnej pomiędzy ciałem, a otoczeniem. Dzięki temu mięśnie zachowują optymalną temperaturę wspomagająca ich prawidłową pracę. Ma to pozytywny wpływ na ich wydolność i pomaga chronić przed kontuzjami wynikającymi z ich miejscowego przechłodzenia lub przegrzania.

alt