Strona główna » Odzież sportowa » Koszulki (t-shirty) » Koszulka BASIC FAST Bottle Green - Pit Bull West Coast
  • Koszulka BASIC FAST Bottle Green - Pit Bull West Coast

PitBull

Rozmiar
    Płeć

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 79 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

• Tabela rozmiarów

T-Shirt Koszulka Basic Fast Bottle Green - Pit Bull West Coast

Posiada naszywkę z logo firmowym -  z przodu w dolnej części

100% bawełny