Strona główna » Odzież sportowa » Koszulki (t-shirty) » Koszulka 015 (RESPECT) koszulka męska - Trec Wear
T-SHIRT 015T-SHIRT 015 (RESPECT) - rozmiarówka

Koszulka 015 (RESPECT) koszulka męska - Trec Wear

Trec Nutrition
Średnia ocena (5/5):
Średnia ocena 5/5
(głosów 1)

Rozmiar
--- brak opcji do wyboru ---

Cena katalogowa: 99,00 zł

Oszczędzasz: 24,00 zł

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 75 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

T-SHIRT 015 (RESPECT) koszulka męska - Trec Wear

• Wygodny sportowy design
  • Dopasowany krój
  • Bawełna z domieszką elastanu
T-shirt dla fanatyków sportu i mody treningowej, uszyty z wysokiej jakości bawełny z domieszką elastanu.  Zastosowana tkanina zapewnia odpowiednią trwałość i wygodę użytkowania. Z przodu koszulki nadrukowana aplikacja, dodatkowe ozdobne żakardowe metki. Krój dopasowany do sportowej sylwetki podkreśla jej atletyczny charakter. Wygodny i praktyczny, idealny na co dzień dla wszystkich dla których sport i trening to pasja i styl życia.
Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

Kolejna koszulka Treca z jakiej jestem bardzo zadowolony. Kupiłem z myślą o treningach ale noszę na co dzień i muszę powiedzieć, że nie ma lipy hehe.