Strona główna » Odzież sportowa » Koszulki (t-shirty) » Koszulka 014 (B&A) koszulka męska - Trec Wear
T-SHIRT 014 (B&A)T-SHIRT 014 (B&A) - rozmiarówkaT-SHIRT 014

Koszulka 014 (B&A) koszulka męska - Trec Wear

Trec Nutrition

Rozmiar
--- brak opcji do wyboru ---

Cena katalogowa: 99,00 zł

Oszczędzasz: 20,00 zł

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 79 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

T-SHIRT 014 (B&A) koszulka męska - Trec Wear

• Wygodny sportowy design
  • Dopasowany krój
  • Bawełna z domieszką elastanu
T-shirt dla fanatyków sportu i mody treningowej, uszyty z wysokiej jakości bawełny z domieszką elastanu.  Zastosowana tkanina zapewnia odpowiednią trwałość i wygodę użytkowania. Z przodu koszulki nadrukowana aplikacja, dodatkowe ozdobne żakardowe metki. Krój dopasowany do sportowej sylwetki podkreśla jej atletyczny charakter. Wygodny i praktyczny, idealny na co dzień dla wszystkich dla których sport i trening to pasja i styl życia.

alt