Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych „Centrum Sportu” s.c. Hurt-Detal Emilia Nawojczyk & Paweł Nawojczyk ul. Lwowska 11 c, 22-100 Chełm NIP 563-23-02-005 w celu otrzymywania treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem e-mail, SMS oraz innych form komunikacji elektronicznej, w tym informacji o promocjach i ofertach, o których mowa w art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania, jednocześnie akceptuję warunki regulaminu.
Klauzula informacyjna

Strona główna1 » Batony, napoje i żele energetyczne2 » Napoje izotoniczne3 » ISO ACTIVE 630 g. Grapefruit - Activelab
ISO ACTIVE 630 g. Grapefruit - Activelab

Activlab

Zapytaj o cenę

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 0 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

• Tabela składników

Iso Active 630 g. Grapefruit - Activlab

Napój izotoniczny Isoactive stanowi optymalną kompozycję węglowodanów, elektrolitów oraz witamin z grupy B. Roztwory węglowodanowo- elektrolitowe zwiększają wchłanianie wody i pomagają utrzymać wytrzymałość podczas długotrwałych ćwiczeń fizycznych.

Isoactive uzupełnia utratę wody, dostarczając równocześnie najważniejsze elektrolity: sód, potas, chlorki, wapń i magnez. Witaminy z grupy B przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.

Sposób użycia

Porcję (31,5 g - 1 miarka) rozpuścić w bidonie z 500 ml wody. Stosować przed, w trakcie (co 15 min.) i po wysiłku fizycznym (ok. 200 ml)

Składniki

Wartości odżywcze31,5 g31,5 g (%Rws)
Węglowodany, w tym cukry26,3 g
Ekstrakt z guarany (smak pomarańczowy)                100 mg
w tym kofeina20 mg

Grapefruit :

Glukoza, regulator kwasowości – kwas cytrynowy, cytrynian trójsodowy, fosforan wapnia, chlorek potasu, węglan magnezu, substancja słodząca E950, ekstrakt z liści zielonej herbaty (Camelia sinensis) (smak cytrynowy), ekstrakt z korzenia żeń-szenia (Panax ginseng) (smak grejpfrutowy), ekstrakt z nasion guarany (Paullinia cupana) (smak pomarańczowy), ekstrakt z korzenia rdestu japońskiego (Polygonum cuspidatum) (smak wiśniowy), aromat, witaminy (monoazotan tiaminy, ryboflawina, kwas nikotynowy, pantotenian wapnia, chlorowodorek pirydoksyny, D-biotyna, kwas pteroilomonoglutaminowy, cyjanokobalamina), barwniki: E104 (smak cytrynowy i pomarańczowy), E124 (smak wiśniowy i grejpfrutowy), E110 (smak grejpfrutowy i pomarańczowy).