Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych „Centrum Sportu” s.c. Hurt-Detal Emilia Nawojczyk & Paweł Nawojczyk ul. Lwowska 11 c, 22-100 Chełm NIP 563-23-02-005 w celu otrzymywania treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem e-mail, SMS oraz innych form komunikacji elektronicznej, w tym informacji o promocjach i ofertach, o których mowa w art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania, jednocześnie akceptuję warunki regulaminu.
Klauzula informacyjna

Strona główna1 » Witaminy i minerały2 » Ionto Vitamin Drink liquid (koncentrat) - 1000 ml - Vitalmax
Ionto Vitamin Drink liquid (koncentrat) - 1000 ml

Ionto Vitamin Drink liquid (koncentrat) - 1000 ml - Vitalmax

Vitalmax
Ionto Vitamin Drink liquid (koncentrat) - 1000 ml - Vitalmax
Średnia ocena (5/5):
Średnia ocena 5/5
(głosów 6)

Smak
--- brak opcji do wyboru ---

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 43 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Vitalmax Ionto Vitamin Drink liquid 1000 ml

SUPLEMENT DIETY ZAWIERAJĄCY DEKSTROZĘ, WITAMINY , MINERAŁY I AKTYWATORY METABOLICZNE

Ionto Vitamin Drink liquid jest koncentratem izotonicznym wzbogaconym o substancje energetyczne a także witaminy i minerały. Stosowany jest w celu uzupełnienia tych składników przed, w trakcie i po wysiłku fizycznym. Ubytek tych substancji, do jakiego dochodzi podczas wzmożonego wysiłku fizycznego głównie z potem, nie tylko obniża zdolność do treningu, ale może być niebezpieczny dla zdrowia. Uzupełnienie wody, witamin i elektrolitów traconych podczas wysiłku pozwala uchronić zawodnika przed zagrożeniami zdrowotnymi, a także poprawia parametry wysiłku i efekty treningu. Ionto Vitamin Drink Liquid został wzbogacony dodatkowo o L-karnitynę i taurynę, co powoduje, że działa antykatabolicznie i pomaga spalić tkankę tłuszczową.

OPAKOWANIE 1 LITR WYSTARCZY NA 60 LITRÓW NAPOJU CO POWODUJE ŻE JEST TO ZDECYDOWANIE NAJWYDAJNIESZY PREPARAT TEGO RODZAJU NA RYNKU Vitamin Drink Liquid Preparat występuje w pysznych smakach: jabłkowy, pomarańczowy, grejpfrutowy, kiwi, wiśniowy, malinowy, cytrynowy, brzoskwiniowy, truskawkowy, mango, Ice Tea cytrynowy, Ice Tea, czarna porzeczka, brzoskwiniowy, gruszka.
5 ml koncentratu należy rozpuścić w 0,3 l. chłodnej wody. Maksymalnie w ciągu dnia można spożyć 30 ml

Porcja: 5 ml

Wartość energetyczna172 kcal
Białko0,5g
Węglowodany44,5g
Tłuszcz0g
Sód250mg
Potas150mg
Magnez120mg
L-karnityna500mg
Tauryna1500mg
Zawartość aktywnych składników, witamin i minerałów: w 1000 ml gotowego napoju (przy proporcjach 1:60)
Tauryna250mg
L-karnityna83,3mg
Witamina C23,8mg
Niacyna (nikotinamid)7,1mg
Witamina E3,69mg
Kwas pantotenowy2,64mg
Witamina B60,97mg
Tiamina (witamina B1)0,69mg
Ryboflawina (witamina B2)0,64mg
Folacyna (kwas foliowy)0,08mg
Biotyna0,06mg
Witamina B120,39ug
Sód41mg
Potas25mg
Magnez16mg
Autor opinii: moksOcena produktu: Ocena produktu 5/5Data napisania recenzji: 10-06-2014
MI najbardziej podpasowały smaki truskawka i pomarańcz :)
Autor opinii: OlekOcena produktu: Ocena produktu 5/5Data napisania recenzji: 27-05-2014
Witaminki kupione w promo po bardzo dobrej cenie ale nawet po normalniej cenie są opłacalne, a do tego swietne smaki do wyboru :P
Autor opinii: GołąbOcena produktu: Ocena produktu 5/5Data napisania recenzji: 11-04-2014
Kupiłem w promocji i nie żałuję. Koncentrat faktycznie bardzo mocny. Mimo, że odkąd pamiętam zawsze przyjmuję jakieś dodatkowe witaminy, to po spożyciu tego suplementu zauważam znaczne polepszenie samopoczucia :) Polecam.
Autor opinii: Dariusz RybaczukOcena produktu: Ocena produktu 5/5Data napisania recenzji: 04-04-2014
Bardzo dobry smak, mam obecnie pomarańczowy :). Jeśli chodzi o działanie to się po prostu czuje. Bardzo dobry preparat, który z czystym sumieniem mogę polecić każdemu. Sport uprawiam sporadycznie (jazda na rowerze) a suplement ten kupiłem w celu uzupełnienia witamin oraz ze względu na zawartość l-karnityny.
Autor opinii: KamilOcena produktu: Ocena produktu 5/5Data napisania recenzji: 26-02-2014
Już kiedyś miałem te witaminki teraz znów zamówiłem bo w takiej cenie warto. Wszystkie smaki dobre.
Autor opinii: kotletOcena produktu: Ocena produktu 5/5Data napisania recenzji: 11-03-2013
Bardzo lubię te witaminki rozrabiam sobie w bidonie z wodą i popijam podczas treningu