Strona główna » Odżywki białkowe (proteinowe) » WHEY PROTEIN 600 g. CHOCOLATE - INTENSON
WHEY PROTEIN 600 g. CHOCOLATE - INTENSON

Intenson

Numer katalogowy:20989

Smak

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 49 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

WHEY PROTEIN 600 g. CHOCOLATE - INTENSON

Białko WPC to odżywka białkowa na bazie najwyższej jakości koncentratu białka serwatki (WPC) z wysokim poziomem aminokwasów rozgałęzionych BCAA, charakteryzująca się szybkim wchłanianiem. Na BCAA składają się 3 aminokwasy: leucytyna, izoleucyna i walina, które znacznie wspierają mięśnie podczas regeneracji, niwelują tzw. „zakwasy” i umożliwiają ciągłość treningową.

Białko WPC uzupełni w niezbędne białko dietę każdego, a w szczególności tych, którzy mają zwiększone zapotrzebowanie na białko, dążących do zwiększenia masy mięśniowej, dla sportowców wyczynowych oraz tych uprawiających sport rekreacyjnie.

Białko przyczynia się do wzrostu oraz utrzymania masy mięśniowej, jak również zdrowych kości.

DOSKONAŁE DO SPOŻYCIA O KAŻDEJ PORZE – białko WPC możesz spożywać właściwie o każdej porze – przed i po treningu, między posiłkami oraz o dowolnej porze dnia, kiedy chcesz dostarczyć swojemu organizmowi wartościowej porcji białka.

Z JEDNĄ PORCJĄ WPC DOSTARCZASZ AŻ 21 g BIAŁKA, W TYM 4,3 g BCAA.

Wyśmienity smak
Bardzo dobra wchłanialność
Naturalne aromaty
Niska zawartość sodu

Składniki: 85% koncentrat białka serwatkowego z mleka, 10% kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, substancja zagęszczająca - guma arabska, naturalny aromat, emulgator: lecytyna słonecznikowa, substancja słodząca: sukraloza.

Produkt zawiera: gluten

Może zawierać: soję i produkty pochodne.