Strona główna » Witaminy i minerały » BIO CHLORELLA TABLETKI 200 tab. 100 g. - INTENSON
BIO CHLORELLA TABLETKI 200 tab. 100 g. - INTENSON

Intenson

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 39 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

BIO CHLORELLA TABLETKI 200 tab. 100 g. - INTENSON

Bio Chlorella to słodkowodna alga o działaniu oczyszczającym. Posiada właściwości przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe i przeciwgrzybiczne oraz wspomaga naturalną zdolność obronną organizmu. Jest bogatym źródłem białka. Dodatkowo, dzięki wysokiej zawartości błonnika usprawnia pracę układu trawiennego.

Sposób użycia

Spożywać popijając dużą ilością wody. Nie należy spożywać więcej niż 2-3 g dziennie.

Skład

w 100 g produktu

• Wartość energetyczna 1477 kJ/ 353 kcal
  • Tłuszcz, w tym: 9,1 g
  • - kwasy tłuszczowe nasycone: 2,2 g
  • Węglowodany w tym: 6,3 g
  • - cukry 2,2 g
  • Błonnik 21 g
  • Białko 51 g
  • Sól 0,9 g

Składniki: 100% bio chlorella proszek

Sposób przechowywania

Przechowywać w szczelnie zamkniętym, oryginalnym opakowaniu w chłodnym i suchym miejscu.