Strona główna » Odżywki białkowe (proteinowe) » Hydro Whey Zero 454 g. - Biotech
Hydro Whey Zero 454 g. - Biotech

Biotech

Smak

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 67 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

• Tabela składu

Hydro Whey Zero  454 g. - Biotech

HYDRO WHEY ZERO: Najszybsze …

Hydro Whey Zero z 80% zawartością białka jest złożonym produktem białkowym. Skład białka zawiera także, oprócz źródeł hydrolizowanego białka serwatkowego, dodane aminokwasy:  L-glutaminę oraz L-argininę. Podział hydrolizowanego białka serwatkowego jest szybszy i łatwiejszy w organizmie dzięki hydrolizie (proces wstępnego trawienia). Glutamina i arginina dodane do kompleksu białek serwatkowych są składnikami odżywczymi wytwarzanymi przez nasz organizm, chociaż należą do kategorii endogennych aminokwasów. Oznacza to, że w pewnych okolicznościach, takich jak wyczerpująca sesja treningowa, należy je suplementować.

Komu polecamy Hydro Whey Zero?

osobom poszukującym źródła szybko wchłaniających się białek pochodzących z mleka
tym, którzy chcą wspomóc regenerację potreningową białkiem w proszku, ponieważ dzięki zawartości białka przyczynia się do utrzymania oraz do wzrostu masy mięśniowej i utrzymania zdrowych kości
osobom wrażliwym na gluten

JAK JEST PRODUKOWANY HYDROLIZAT BIAŁKA SERWATKOWEGO?

Hydrolizowany izolat białka serwatki (WPH) jest łatwostrawnym i częściowo hydrolizowanym białkiem w formie proszku. Podczas hydrolizy wykorzystywane są specjalne enzymy rozbijające łańcuchy białek na krótsze peptydy, co skutkuje szybszym trawieniem i wchłanianiem danej formuły

DLACZEGO POTRZEBUJESZ BIAŁEK?

Białko jest najważniejszym budulcem twojego ciała, źródłem składników odżywczych, zbudowanym z aminokwasów produkowanych przez nasz organizm i dostarczanych ze źródeł zewnętrznych. Wspomaga utrzymanie masy mięśniowej, gdy trenujesz oraz wspomaga codzienną dietę. Gdy regularnie trenujesz, chcesz zwiększyć masę mięśniową oraz z wiekiem, twój organizm wymaga większej ilości białek.

Podobnie jak wszystkie produkty BioTechUSA, Hydro Whey Zero składa się z bezpiecznych i starannie dobranych składników

SPOSÓB UŻYCIA

Zmieszaj 1 porcję (22 g = 1 miarka = 2 czubate łyżki) proszku z 250 wody. Do zmieszania użyj shakera. W dni treningowe wypij 1 porcję rano i 1 porcję bezpośrednio po treningu. W dni beztreningowe wypij 1 porcję rano i 1 porcję wieczorem.

SKŁADNIKI

Wartości odżywcze25g
Wartość energetyczna93kcal
Tłuszcz0,1g
-W tym tłuszcze nasycone 0,06g
Węglowodany0,13g
W tym cukry proste0,1g
Białko23g
Sól0,06g
PROFIL AMINOKWASOWYw 25g
*Aminokwasy EAA
10,6g
*Aminokwasy rozgałęzione BCAA5g
*Aminokwasy CAA (Conditionally Essential Amino Acids)7,3g
*Aminokwasy NAA (Nonessential Amino Acids)5,1g

Smak czekoladowy: hydrolizat białka serwatki (mleko) 41%, izolat białka serwatki (mleko), odtłuszczone kakao w proszku, L-glutamina, L-arginina, emulgator: lecytyny (soja), aromaty, mieszanka kremująca [tłuszcz kokosowy, maltodekstryna, białko roślinne, substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu)], sól, substancja zagęszczająca (karagen), substancja słodząca (sukraloza).

Smak waniliowy: hydrolizat białka serwatki (mleko) 43%, izolat białka serwatki (mleko), L-glutamina, aromaty, L-arginina, emulgator: lecytyny (soja), mieszanka kremująca [tłuszcz kokosowy, maltodekstryna, białko roślinne, substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu)], sól, substancja zagęszczająca (karagen), substancja słodząca (sukraloza), barwnik (tartrazyna**).

Smak truskawkowy: hydrolizat białka serwatki (mleko) 43%, izolat białka serwatki (mleko), L-glutamina, aromaty, L-arginina, kwas (kwas cytrynowy), emulgator: lecytyny (soja), mieszanka kremująca [tłuszcz kokosowy, maltodekstryna, białko roślinne, substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu)], sól, substancja zagęszczająca (karagen), substancja słodząca (sukraloza), barwnik (Czerwień Allura AC**).

Smak ciasteczek z kremem: hydrolizat białka serwatki (mleko) 43%, izolat białka serwatki (mleko), L-glutamina, L-arginina, czekolada w proszku {masa kakaowa, substancja słodząca (maltitole), masło kakaowe, odtłuszczone kakao w proszku, emulgator [lecytyny (soja), emulgator: polirycynooleinian poliglicerolu], aromat}, aromaty, emulgator: lecytyny (soja), mieszanka kremująca [tłuszcz kokosowy, maltodekstryna, białko roślinne, substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu)], sól, substancja zagęszczająca (karagen), cynamon, substancja słodząca (sukraloza).

Smak orzechowo-czekoladowy: hydrolizat białka serwatki (mleko) 43%, izolat białka serwatki (mleko), L-glutamina, odtłuszczone kakao w proszku, L-arginina, emulgator: lecytyny (soja), mieszanka kremująca [tłuszcz kokosowy, maltodekstryna, białko roślinne, substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu)], aromaty, sól, substancja zagęszczająca (karagen), substancja słodząca (sukraloza).

**Tartrazyna, Czerwień Allura AC: może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.

Możliwa obecność mleka, jaj, glutenu, soi, skorupiaków, dwutlenku siarki i orzechów.

*Zawiera tylko naturalnie występujące cukry.
**Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)
***Wartości odzywcze mogą się różnić w zależności od warjantów smakowych