Super białeczko na noc , super smaki i rozpuszczalność

» » » Hot Blood 3.0 300g - Scitec Nutrition
Hot Blood 3.0 300g

Hot Blood 3.0 300g - Scitec Nutrition

Scitec Nutrition

Zapytaj o cenę

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 0 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Hot Blood 3.0 300g - Scitec Nutrition

Jeśli trenujesz lub jesteś w okresie wzmożonej aktywności fizycznej temperatura Twojej krwi wzrasta przez co wysiłek może być bardziej efektywny! Formułą HOT BLOOD została precyzyjne zaprojektowana, aby wspierać organizm w trakcie wzmożonej aktywności fizycznej, a w szczególności w trakcie bardzo intensywnego treningu!
Nasz 5 składnikowy kreatynowy matriks zawiera 4500 mg najlepiej poznanych form kreatyny! Naukowo udowodniono, że ta dawka kreatyny zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych!*

Wiele z naszych dokładnie dobranych składników wykazuje korzystny efekt fizjologiczny* i pomaga w: prawidłowym funkcjonowaniu mięśni / prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego / zmniejszeniu uczucia zmęczenia i znużenia / utrzymaniu prawidłowego metabolizmu energetycznego / syntezie aminokwasów i białek / utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych / zapewnieniu równowagi elektrolitowej.

* Informacja ta została naukowo potwierdzona i zaakceptowana przez Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności.
Rozpuścic 1 porcję (20 g) w 400 ml zimnej wody. Produkt lekko gazowany – zaleca się, aby w trakcie mieszania otwierać co jakiś czas shaker, aby zapobiec nagromadzeniu się ciśnienia. Stosować na 30-45 minut przed treningiem, najlepiej na pusty żołądek.

Osoby wrażliwe na stymulanty, w tym na kofeinę powinny rozpocząć stosowanie od połowy wielkości porcji (10 g). Produkt o wysokiej zawartości kofeiny (300 mg w 1 porcji). W trakcie stosowania produktu nie należy stosować innych produktów zawierających w składzie kofeinę lub inne stymulanty. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
  • Porcja: 20g (1 1/3 miarki)

Składniki aktywne

• Węglowodany: 5.9 g
  • w tym cukry: 1.3 g