Strona główna » Anabolizery tlenku azotu No » Hot Blood 2.0 820g - Scitec Nutrition
Hot Blood 2.0 820g

Hot Blood 2.0 820g - Scitec Nutrition

Scitec Nutrition
Średnia ocena (5/5):
Średnia ocena 5/5
(głosów 1)

Smak

Cena katalogowa: 142,00 zł

Oszczędzasz: 18,00 zł

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 124 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Hot Blood 2.0 820g - Scitec Nutrition

Scitec Hot Blood jest zaawansowanym suplementem przed treningowym działającym już po pierwszej i każdej następnej porcji. Co sprawia, że Hot Blood jest taki mocny? Przede wszystkim jego wyjątkowy skład, w którym zostały zawarte potężne dawki synergicznie działających substancji aktywnych. Przemyslany odpowiednio skład oraz ilość poszczególnych substancji zapewnia wyjątkowy trening za każdym razem.

Jeśli Twoim celem jest osiągnięcie granic napompowania mięsni, wzrostu siły oraz energii skożystaj z Hot Blood! Wyjątkowa formułka gwarantuje odnowe energii i zwiększenie komórek mięśniowych. Ponadto Scitec Hot Blood stymuluje produkcję tlenku azotu oraz transport tlenu wraz ze składnikami odżywczymi co zapewnia potężną pompę podczas treningu. To co przede wszystkim decyduje o jakości produktu to mieszanka zaawansowanych form kreatyn, boosterów NO, substancji stymulujacych, a rakże elektrolitów i przeciwutleniaczy. Hot Blood został dodatkowo wzmocniony wyjątkową substancją aktywną - beta alaniną - pożądaną w sportach siłowych, która daje niesamowite efekty wzrostu siły oraz energii.

W dni treningowe: Jedną porcję Scitec Nutrition Hot Blood rano na czczo oraz jedną porcję 30 minut przed treningiem.
W dni nietreningowe: Jeśli stosujemy Hot Blood jako preparat kreatynowy zaleca się stosowanie jednej porcji rano na czczo.
Porcja: 20g

Składniki aktywne

• Węglowodany 7g
  • - w tym cukry 0g
  • Sód 275mg
  • Potas 30mg
  • Witamina B3 70mg
  • Magnez 15mg
  • Fosfor 40mg

MIESZANKA HOT BLOOD 13000mg

• Multiwektorowy matrix kreatyn:
  • Jabłczan Tri-kreatyny
  • Orotan Tri-kreatyny
  • Matrix prekursorów kreatyny:
  • Betaina
  • Tri-metyloglicyna
  • Kwas guanidynowy
  • Multiwektorowy matrix tauryny:
  • Etyl ester tauryny
  • Boostery tlenku azotu (NO):
  • A-AKG
  • Etyl ester argininy
  • A-AKIC
  • Ester jabłczanu cytruliny
  • Jabłczan cytruliny
  • Kwas nikotynowy Czynniki energetyczne i nootropowe:
  • L-tyrozyna
  • Beta alanina
  • Jabłczan cytruliny
  • Ester jabłczanu cytruliny
  • Metyloksantyna
  • Niacyna
  • Ewodiamina
  • Winpocetyna
  • Kompleks przeciwutleniaczy:
  • Ekstrakt z zielonej herbaty (95% polifenoli)
  • Ekstrakt z nasion winogron (95% polifenoli)
  • N-acetyl-L-cysteina
  • Kwas R-alfa liponowy
  • Wzmocnienie elektrolitów:
  • Dwuwodorowy Fosforan potasu
  • Potrójnie uwodniony wodorowy fosforan magnezu
  • Ekspressorb:
  • Wodorowęglan sodu
  • Polimery glukozy
  • Inulina
  • Naringina
  • Bioperyna
Ocena produktu: Ocena produktu 5/5 Data napisania recenzji:

bardzo dobry skład, mega pobudzenie i kop energii na treningu! do tego motywacja i skupienie zdecydowanie na plus!