Strona główna » Według zastosowania » Siła » HMB Revolution 150 caps. Hmb Trec Nutrition™
HMB Revolution 150 caps

HMB Revolution 150 caps. Hmb Trec Nutrition™

Trec Nutrition

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 57 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

HMB Revolution 150 caps. Hmb Trec Nutrition

Beta-hydroksy beta-metylomaślan argininy
HMB Revolution to udoskonalona forma jednego z najpopularniejszych preparatów stosowanych w kulturystyce oraz innych sportach wyczynowych jakim jest HMB. Zawiera on w swoim składzie odpowiednie połączenie krótko łańcuchowego kwasu tłuszczowego (beta-hydroksy beta-metylomaślanu) z aminokwasem względnie egzogennym argininą.

HMB wykazuje silne działanie anty kataboliczne zabezpieczające mięśnie przed niszczeniem natomiast arginina wspomaga wytwarzanie hormonu wzrostu (GH) produkowanego przez przysadkę mózgową, jest również prekursorem wydzielania tlenku azotu (NO) - substancji zwiększającej tempo oraz ilość napływającej krwi do mięśni. Daje to efekt znacznego napięcia i "napompowania" mięśni, co pośrednio przyczynia się do przyrostu siły oraz masy mięśniowej. Zastosowanie preparatu HMB Revolution w codziennej diecie przyczynia się do budowania wysokojakościowej muskulatury przy jednoczesnej redukcji zbędnej tkanki tłuszczowej. Preparat HMB Revolution należy do grupy dietetycznych środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego zaspokajających zapotrzebowanie organizmu przy intensywnym wysiłku fizycznym, zwłaszcza sportowców.

Zalecana dzienna porcja do spożycia to 3 x po 2 kapsułki.

Dni treningowe: I porcja (2 kapsułki) rano około 30 min przed pierwszym posiłkiem, II porcja (2 kapsułki) bezpośrednio po treningu, III porcja (2 kapsułki) bezpośrednio przed snem.

W dni nietreningowe: I porcja (2 kapsułki) rano około 30 min przed pierwszym posiłkiem, II porcja (2 kapsułki) około 30 min przed obiadem oraz III porcja (2 kapsułki) bezpośrednio przed snem.
 SkładnikiZawarość w 100gZawartość w porcji dziennej (6 kapsułek)
 Składnik aktywnyZDS * ZDS *
 B-hydroksyny