Strona główna » Według zastosowania » Siła » HMB 300 kaps - RealPharm
HMB 300 kaps

HMB 300 kaps - RealPharm

RealPharm

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 99 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

HMB 300 kaps - RealPharm

HMB Real Pharm 300caps (hydroksymetylomaślan) to produkt metabolizmu leucyny. Skondensowany został w łatwych do połknięcia kapsułkach o stężeniu 1000mg.

Dzięki łatwo rozpuszczalnej otoczce, gwarantującej zwiększoną przyswajalność zawartych w jej wnętrzu składników, zyskuje przewagę nad produktami tabletkowymi .

Suplement przeznaczony jest dla osób uprawiających sport oraz obciążonych wzmożonym wysiłkiem fizycznym. Produkt przeciwdziała destrukcji mięśni i redukcji białek oraz pomaga w regeneracji tkanki mięśniowej.

HMB Real Pharm 300caps wspomaga przyrost efektywności treningów oraz przyrostu masy mięśniowej, przy jednoczesnym działaniu antykatabolicznym.

Produkt daje najlepsze efekty wśród grupy osób rozpoczynających swoją przygodę z treningami, a dodatkowo trzeba również podkreślić jego korzystny wpływ na tkankę kostną człowieka.
3 razy dziennie po 1 kapsułce. Nie przekraczać maksymalnej ilości 3 kapsułek dziennie.
 Porcja: 1 kapsułka
Składniki aktywne