Strona główna » Według zastosowania » Siła » Hard Mass 75 g - Smak Czekoladowy Trec Nutrition
Hard Mass 75 g

Hard Mass 75 g - Smak Czekoladowy Trec Nutrition

Trec Nutrition

Smak
--- brak opcji do wyboru ---

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 7 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Hard Mass 75 g - Trec Nutrition Smak Czekoladowy

HARD MASS to odżywka wspomagająca przyrost masy mięśniowej przeznaczona dla osób o wolnej przemianie materii. HARD MASS to optymalna kombinacja pełnowartościowych białek zwierzęcych i złożonych węglowodanów, wzmocniona o duży dodatek peptydu L-Glutaminy oraz HMB. Składniki te zapobiegają redukcji białek i chronią tkankę mięśniową przed degradacją, stymulując jej wzrost i pełną regenerację. HARD MASS wspomaga przyrost masy mięśni, bez ryzyka odkładania się zbędnej tkanki tłuszczowej.
Do jednorazowej porcji preparatu (75 g), która znajduje się w tej butelce wlać 200 ml wody lub mleka (uzupełnić do miejsca wskazanego kreską na etykiecie). Następnie kilkukrotnie wstrząsnąć butelką do całkowitego rozpuszczenia preparatu. W zależności od zapotrzebowania należy stosować 1–2 porcji dziennie.
W dni treningowe: I porcja 60 min. przed treningiem, II porcja 30 min. po treningu.
W dni nietreningowe: I porcja rano po przebudzeniu, II porcja pomiędzy posiłkami.
 Porcja: 75g

Wartość energetyczna281kcal