Strona główna » Akcesoria na siłownię » Paski i haki treningowe » OPASKI NAKOLANOWE REDLINE KNEE WRAPS 463 - HARBINGER
OPASKI NAKOLANOWE REDLINE KNEE WRAPS 463 - HARBINGER

Harbinger

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 99 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

OPASKI NAKOLANOWE REDLINE KNEE WRAPS 463 - HARBINGER

Profesjonalne opaski na kolana.

• Opaska elastyczna odpowiadająca wymogom profesjonalnych zawodów zwiększa stabilność i utrzymanie właściwej pozycji kolana
  • Długość opaski ok. 2m a szerokość ok. 8cm