Strona główna » Akcesoria na siłownię » Paski i haki treningowe » HAKI TRENINGOWE SKÓRZANE LIFTING GRIPS "S-M" - HARBINGER
HAKI TRENINGOWE SKÓRZANE LIFTING GRIPS "S-M" - HARBINGER

Harbinger

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 89 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

HAKI TRENINGOWE SKÓRZANE LIFTING GRIPS   "S-M" - HARBINGER

Skórzane haki treningowe

• Nowoczesny sprzęt treningowy 3-w-1 ... pasek treningowe, ochraniacze dłoni i haki, wszystko w jednym!,
  • Odpowiednio zaprojektowana część skórzana przenosi obciążenia poprzez "hak skórzany" - popdbnie jak w przypadku pasków treningowych lub halów,
  • Konstrukcja  "Un-Glove" zapewnia pełny zakres ruchu palca.
  • Super twarda skóra SpiderGrip ™ zapobiega pęcherzeom i zrogowaceniom,