Amix jest nową firmą na rynku ale ich przedtreningówka to prawdziwa petarda. Mam nadzieję że wszystkie ich produkty będą tak samo dobre :D

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych „Centrum Sportu” s.c. Hurt-Detal Emilia Nawojczyk & Paweł Nawojczyk ul. Lwowska 11 c, 22-100 Chełm NIP 563-23-02-005 w celu otrzymywania treści marketingowych (informacji handlowych) za pośrednictwem e-mail, SMS oraz innych form komunikacji elektronicznej, w tym informacji o promocjach i ofertach, o których mowa w art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania, jednocześnie akceptuję warunki regulaminu.

1 » 2 » Guarana 200 g. Pure - Uns Supplements 3
Nowość

Zapytaj o cenę

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 0 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

• Tablica składników

Guarana 200 g. Pure - Uns Supplements

GUARANA - to suplement diety w postaci proszku, który nie zawiera żadnych dodatkowych substancji.

Dostarcza 400 mg ekstraktu z guarany w czystej postaci w dziennej porcji.  Przeznaczony jest specjalnie dla mężczyzn w szczególności sportowców.
Ze względu na zawartość wyłącznie czystego surowca bez żadnych dodatków smakowych oraz wypełniaczy produkt charakteryzuje się wyjątkowo swoistym smakiem i zapachem.

Guarana ze względu na zawartość kofeiny

- zmniejsza zmęczenie fizyczne i psychiczne,
- stymuluje ośrodkowy układ nerwowy,
- polepsza zdolność koncentracji i zapamiętywania,
- poprawia nastrój, działa termoregulacyjnie.

Guarana (Paullinia cupana) jest rośliną należąca do rodzimych gatunków Amazonii. To rodzaj wiecznie zielonego pnącza osiągającego do 10 metrów wysokości. Jej owoce przyjmują barwę pomarańczową lub czerwoną, mają kształt torebki i zawierają jedno czarne nasiono.
Guarana nazywana także ciernioplątem, guaraną lub osmętą jest rośliną o największej dotąd poznanej zdolności syntezy kofeiny, której zawiera 4 razy więcej, niż ziarna kawowca.
W 400 mg guarany zawartość kofeiny stanowi aż 88 mg. Właściwości guarany polegają na podniesieniu sprawności fizycznej i psychicznej w stanach wzmożonego wysiłku.

Guarana działa stymulująco, znosi zmęczenie fizyczne i psychiczne, zwiększa umiejętność koncentracji i zapamiętywania. Działanie guarany można w pewnym uproszczeniu przyrównać do działania kawy. Ponieważ jednak kofeina z guarany nieco wolniej się wchłania z przewodu pokarmowego, jej działanie utrzymuje się do 6 godzin, a więc ok. 2 godziny dłużej od kawy – jest przy tym jednak łagodniejsze, mniej intensywne.

Sposób użycia

Porcję - 400 mg ( ½ miarki) rozpuścić w 200 ml wody lub soku. Stosować raz dziennie. Miarka do dozowania w środku opakowania.

Składniki

Ekstrakt z owocu guarany (Paullinia cupana).

Wartości odżywcze0,4 g
Ekstrakt z guarany400 mg