Strona główna » Sprzęt Siłowy » Gryfy » Gryfik krótki 48 cm / 28 mm z zaciskami Beltor
Super promocja

Gryfik krótki 48 cm / 28 mm z zaciskami Beltor

Beltor

Cena poprzednia: 55,00 zł

pozostało tylko do końca promocji !!

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 53 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Gryfik krótki 48 cm / 28 mm

Hartowany gryf prosty (krótki 48 cm) zapewnia doskonałe trzymanie w dłoniach dzięki nacięciom części chwytnej, oraz bardzo długą eksploatację, a zaciski śrubowe zapewniają komfort i bezpieczeństwo podczas użytkowania, oraz szybką i wygodną zmianę obciążeń.