Strona główna » Sprzęt Siłowy » Gryfy » Gryfik krótki 36 cm / 28 mm z zaciskami - Beltor
  • gryfik krótki 36cm/25mm
  • Gryfik krótki 36 cm / 28 mm z zaciskami - Beltor
  • Super promocja

Gryfik krótki 36 cm / 28 mm z zaciskami - Beltor

Beltor

Cena poprzednia: 49,95 zł

pozostało tylko do końca promocji !!

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 48 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Gryfik krótki 36 cm / 28 mm

Hartowany gryf prosty (krótki 36 cm) zapewnia doskonałe trzymanie w dłoniach dzięki nacięciom części chwytnej, oraz bardzo długą eksploatację, a zaciski śrubowe zapewniają komfort i bezpieczeństwo podczas użytkowania, oraz szybką i wygodną zmianę obciążeń.