Strona główna » Według zastosowania » Siła » GREAT ONE TRIBULUS MEN'S FUEL 100 kaps.
GREAT ONE TRIBULUS MEN'S FUEL 100 kaps.

Great One

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 29 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Tribulus Men's Fuel 100 kapsułek - Great One

Buzdyganek naziemny (Tribulus terrestris L.)

• podnosi poziom testosterunu,

• zwiększa libido,

• wspomaga przyrost czystej masy mięśniowej,

alt

Buzdyganek naziemny jest często używany w medycynie chińskiej jako środek wzmacniający oraz jako afrodyzjak.

TRIBULUS men's fuel to produkt zaprojektowany specjalnie dla mężczyzn, którego zadaniem jest podniesienie naturalnego poziomu testosteronu, co pozytywne wpływa na wytrzymałość organizmu oraz potencjał seksualny.

Zalecany sposób spożycia:

Trzy kapsułki dziennie. Należy stosować rano lub wieczorem.

alt