Strona główna » Aminokwasy » Aminiokwasy różne » GREAT ONE SMART BCAA 400 g.
GREAT ONE SMART BCAA 400 g.

Great One

Smak

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 45 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Smart BCAA 400g - Great One

• dostarcza paliwa dla mięśni podczas treningu,

• działa antykatabolicznie,

• pomaga w redukcji tkanki tłuszczowej,

• wpływa na przyrost czystej masy mięśniowej,

alt

SMART BCAA zawiera aminokwasy rozgałęzione l-leucyna, l-walina, l-izoleucyne w proporcjach 2:1:1. Dodatkowo produkt został wzbogacony o aminokwasy l-glutamina oraz tauryna.

L-Leucyna to najważniejszy aminokwas odpowiedzialny za odbudowanie uszkodzonych mięśni, ale również nabudowanie ich w odpowiedni sposób w stosunkowo krótkim czasie.

L-Walina i L-Izoleucyna aminokwasy wspomagające działanie Leucyny w rozbudowie masy mięśniowej oraz zabezpieczające komórki mięśniowe przed katabolizmem, po długich i intensywnych treningach.

L-Glutamina to podstawowy aminokwas "regeneracyjny". Odgrywa kluczową rolę w metabolizmie azotu pomagając usuwać z organizmu zbędny amoniak, powstały na drodze przemian białkowych. Takie działanie wpływa korzystnie na organizm usuwając szkodliwe produkty przemian metabolicznych.

Tauryna to aminokwas uczestniczący w licznych procesach fizjologicznych, m.in. w prawidłowym funkcjonowaniu układu sercowo-naczyniowego, centralnego systemu nerwowego oraz mięśni szkieletowych. Wykazuje także właściwości antyoksydacyjne. Tauryna zmniejsza napięcie nerwowe oraz zwiększa sprawność umysłową i fizyczną przez zwiększenie metabolizmu komórek glejowych. W mięśniach z kolei przeciwdziała procesom utleniania zachodzącym po wysiłku. Dzięki temu szybciej się regenerują i są gotowe do dalszej pracy.

Zalecany sposób spożycia:

W dni bez treningu jedna porcja rano po przebudzeniu. W dni treningowe jedna porcja przed treningiem. Jedna porcja to 10g produktu rozpuszczone w 200ml wody lub soku.

alt