Strona główna » Według zastosowania » Siła » GREAT ONE PURE WHEY 80 PROTEIN 2100 g.
GREAT ONE PURE WHEY 80 PROTEIN 2100 g.

Great One

Smak

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 120 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

Pure Whey 80 Protein - Great One

• wysoka zawartość białka (koncentrat białka serwatki bez dodatku innych białek),

• wysoka wartość biologiczna - BV 104,

• bez dodatku cukrów,

• niska zawartość węglowodanów,

• wysoka zawartość aminokwasów rozgałęzionych (BCAA),

• przyczynia się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej,

• pomaga w utrzymaniu zdrowych kości,

alt

PURE WHEY 80 PROTEIN to odżywka wysokobiałkowa w łatwo rozpuszczalnej formie instant, zawierająca koncentrat białka serwatki o wysokiej wartości biologicznej (BV 104), bez dodatku innych, mniej wartościowych białek oraz bez dodatku cukru. Białko przyczynia się do wzrostu masy mięśniowej oraz pomaga w utrzymaniu zdrowych kości.

Zalecany sposób spożycia:

Od 1 do 3 porcji dziennie. Jedna porcja to 30g produktu rozpuszczone w 300ml wody lub mleka. Najlepiej spożywać rano, po południu między posiłkami oraz po treningu.

alt